Wspierajcie kulturę

Być może słyszeliście o stronie Wspieram Kulturę, gdzie każdy może wspomóc finansowo wybrany projekt.
Tym razem zgłaszam się do Was z małą prośbą, teraz Wy też możecie pomóc! Chodzi o Wielokulturowe Street Party, impreza od kilku lat organizowana w Warszawie. W zeszłym roku miałam okazję brać w niej udział jako wolontariusz, w tym roku pewnie nie wezmę w niej udziału, ale postanowiłam chociaż wspomóc finansowo.
W poprzednich edycjach impreza była wspierana przez miasto, w tym roku nie otrzymali pomocy, więc muszą zebrać potrzebną kwotę sami. Jest to naprawdę wielkie przedsięwzięcie, więc i pieniędzy potrzeba sporo. Powierzone pieniądze na pewno się nie zmarnują. Podziwiam organizatorki, które to organizują (dwie młoda dziewczyny, plus wolontariusze), spotykają się z tyloma trudnościami, ale mimo się nie poddają.

Jest to naprawdę warte uwagi wydarzenie, można na nim poznać najróżniejsze kultury i dobrze się bawić, a to wszystko za darmo.

Jeżeli nie macie co zrobić z nadmiarem pieniędzy, albo po prostu chcecie zrobić dobry uczynek, przekażcie dowolną kwotę na Wielokulturowe Street Party, możecie być pewni, że wasze pieniądze zostaną dobrze wykorzystane, a jeśli potrzebna kwota nie zostanie uzbierana otrzymacie ją z powrotem.

Jeśli bylibyście zainteresowanie po szczegóły zapraszam Was tu.

A i jeszcze jedno, ja nie mam z tego żadnych korzyści, po prostu nie chcę żaby takie wydarzenie się nie odbyło z powodu braku funduszy, a przy okazji może kilka osób się o nim dowie i zainteresuje ;)

2 komentarze:

 1. Sama chętnie wybrałabym się na taki festiwal.
  Swoją drogą pewnie więcej by zebrali, gdyby się jakoś bardziej rozreklamowali, bo jednak spora suma jest do zebrania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety kultura jest często zaniedbywaną dziedziną m.i.n poprzez bagatelizowanie dotychczasowych dzieł/osiągnięć wybitnych ludzi. Na szczęście są osoby, które potrafią to docenić i działają na tym polu bardzo aktywnie :)
  Pozdrawiam Paweł Zieliński

  http://twojwybortwojaprzyszlosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń