Nowy projekt

W ramach rozwoju postanowiłam zaryzykować i wziąć udział w nowym przedsięwzięciu, to dla mnie zupełna nowość, ale czemu by nie zaryzykować?

Ostatnio mój brat zdenerwowany tym co się dzieje w okolicy oraz brakiem konkretnych informacji, mimo ogromnej ilości lokalnych gazet wymyślił, że wyda swoją gazetę, a w jego przypadku od pomysłu do realizacji nie mija dużo czasu (powinnam brać w tym z niego przykład, stara się zrealizować nawet najbardziej nierealny pomysł, nie licząc się z tym, że inni nie wierzą w jego powodzenie).

Ostatecznie uruchomił internetowy portal informacyjny i wydaje mi się, że w obecnie jest to lepsze rozwiązanie. Nauczona doświadczeniem wiem, że jego pomysły mają ogromne szanse na odniesienie sukcesu. Tym razem postanowiłam nie tracić szansy i zacząć działać. Zaproponowałam mu, że mogę spróbować pisać artykuły, nie wiem, jak mi to wyjdzie, ale spróbować mogę. Nigdy nie pisałam tak na poważnie, poza jednym przypadkiem kiedy zostałam zmuszona do napisania artykułu do gazety i na dodatek zostałam podpisana imieniem i nazwiskiem, czego się nie spodziewałam. Zawsze to nowe doświadczenie, okazja do nauczenia nowych rzeczy. Nic nie tracę, nic mnie to nie kosztuje, a mogę tylko zyskać, więc wchodzę w to.

Dla mnie osobiście jest to bardzo dobre rozwiązanie, wielokrotnie rezygnuję z wyjścia, gdy dzieje się coś w mojej okolicy, bo samej mi jakoś głupio i brak mi do tego mobilizacji, a tak mam powód, bo będę musiała coś napisać.

Pierwsza próba jutro, dostałam nawet aparat żeby robić zdjęcia, więc dziś uczę się jego obsługi i do dzieła :).

3 komentarze:

 1. SUPER pomysł, naprawdę. Wydaje mi się, że przed Tobą stoi niesamowite doświadczenie, jeżeli weźmiecie za to na poważnie. :-) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z komentarzem powyżej, to doskonała okazja do zdobycia nowego doświadczenia i mam nadzieję, że wszytko się uda ;)
  pozdrawiam Paweł

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy pomysł - życzę powodzenia!:)

  OdpowiedzUsuń