Dobry uczynek

Nadszedł czas, że mam do Was ogromną prośbę. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście zechcieli uzupełnić ankietę. Ankieta jest oczywiście anonimowa, wypełnienie jej zajmie Wam chwilę, a dla mnie każda osoba będzie ogromną pomocą. Wyniki są mi potrzebne do pracy na studiach.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc :).

9 komentarzy:

 1. Wypełniona, chociaż ciężko było odpowiedzieć na większość pytań ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ankietę wypełnie a czy mogę mieć prośbę i podesłać swoje kwestionariusze do pracy magisterskiej? Jeśli tak to czekam na wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypełniłam ankietę, ale moim zdaniem jest mało przejrzysta.

  Pytasz ile mam książek w domu, ale chodzi o moje prywatne które czytam dla rozrywki, moje prywatne związane ze studiami czy ogólnie ile książek jest w moim domu łącznie z encyklopediami i innymi takimi? Poza tym nie rozumiem pytania o czas spędzony przy komputerze,czy mam w to wliczać także czas jaki spędzam w pracy przy komputerze czy chodzi Ci tylko o internet? Książki również czytam zazwyczaj na komputerze, nie wiem czy to się ma tam wliczać?

  Tak czy inaczej mam nadzieję, że pomogłam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Wiem wiem, że ankieta niedopracowana, jednak jej głównym założeniem nie jest zebranie jak najbardziej wiarygodnych danych, a zebranie jak najwięcej różnych danych :). Celem tej pracy nie jest analiza danego zjawiska, a wykonanie różnych obliczeń, a jeśli wyjdzie nam z tego przy okazji jakiś ciekawy wniosek to fajnie.

   Usuń
 4. Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz, ale wypełniłam tą ankietę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję, oczywiście, że się przyda ;).

  OdpowiedzUsuń