Spotkanie blogerów

W ramach przerwy od wiecznego przesiadywania przed komputerem w sobotę wyruszyłam na warszawskie spotkanie blogerów. Długo się zastanawiałam, ale jednak się zdecydowałam.
Muszę przyznać, że to zupełnie nie moje klimaty: kilkanaście kobiet (ale jeden mężczyzna też się załapał) i kilka godzin rozmów przy drinkach/ sokach. Chyba pierwszy raz miałam okazję przebywać w towarzystwie tylu kobiet na raz i chyba sobie z tym poradziłam. Jestem przyzwyczajona do raczej przeciwnych proporcji, ja i kilku(nastu) facetów, nie ma problemu, ale już przebywanie w damskim gronie zawsze mnie trochę przerażało, o czym ja będę z nimi rozmawiała? (tak, dopiero całkiem od niedawna nauczyłam się przeprowadzać sympatyczne rozmowy o  ubraniach, kosmetykach itd).Na szczęście okazało się, że nie było czego się bać, już po chwili rozmawialiśmy jak starzy znajomi. Tematów do rozmów również nie zabrakło, zarówno związanych z blogowaniem, ale nie tylko. Pomysł Agaty na uniknięcie siniaków bardzo mnie zaintrygował (podobno trzeba jeść dużo bananów) i ciągle zastanawiam się nad wprowadzeniem go w życie ;).
Skorzystałam też z rad, odrobiłam pracę domową i od niedzieli korzystam z google analytics.

Takie spotkania to naprawdę ciekawa sprawa. Pierwszy raz w życiu miałam okazję porozmawiać z ludźmi, którzy też prowadzą bloga, poznać ich perspektywę, dowiedzieć się czegoś nowego. Ale przede wszystkim poznać przesympatycznych ludzi, z ciekawymi pasjami i dobrze się bawić.

A za miło spędzony czas dziękuję:
www.make-life-beautiful.pl 
www.smallsaphire.blogspot.com 
www.dobryruch.pl 
 www.poczujsielepiej.pl 
www.zyskabloguje.pl 
www.wenus-lifestyle.pl 
www.lotsofsources.blogspot.com 
www.filozofiajazdy.pl 
www.panifanaberia.blogspot.com 
www.blogiwnetrzarskie.pl 
www.donnalavita.blogspot.com 
www.wnetrzazewnetrza.pl 
www.justlovely.pl 

 I najważniejsza osoba, bez której nas by tam nie było www.lifemanagerka.pl .

2 komentarze:

  1. Kobiety zawsze znajdą temat do rozmów chociażby o niczym :D
    Zauważyłam, że spotkania bloggerów zawsze wywołują pozytywne odczucia u uczestników.
    Pozdrawiam,
    Klaudia z daily-high-life.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń